Ker je naša šola zelo uspešna pri evropskih projektih, nas je nacionalna agencija CMEPIUS povabila, da predstavimo naš način dela na spletnem seminarju za slovenske učitelje.Četrtošolci so razložili kako oni sodelujejo pri projektih, učiteljici Aurora C. in Damjana N. pa kako vključujeta projekte v pouk, kako je na šoli poskrbljeno za varnost na spletu ter za promocijo in kakovost projektov.

Smo tudi na FB!

Dopoldan pa smo preko Skypa se povezovali z našimi prijatelji iz Španije in Portugalske.Vsaka šola je pokazala kako so učenci okrasili Krivopetine čeveljčke, ki so jih izdelali naši učenci.Španci so dokončali umetniške risbe, ki jih je ustvaril 5.razred.Na koncu so  učenke 2.razreda iz Kobarida, otroci iz vrtca v Španiji in 6. razred iz Portugalske plesali Macareno.

Praznovanje je minilo v veselem in prazničnem vzdušju!

(Skupno 164 obiskov, današnjih obiskov 1)