V okviru Evropskega tedna mobilnosti smo v četrtek, 22. septembra, učenci Osnovne šole Simona Gregorčiča Kobarid spoznavali trajnostno mobilnost in varnost v prometu. Skupaj z županom Občine Kobarid Robertom Kavčičem in ravnateljico naše šole Melito Jakelj smo slovesno odprli del novo urejene varne poti v Kobaridu.

(Povezava na prenovljen načrt varnih šolskih poti)

Ta dan smo želeli pokazati, kakšno bi bilo naše mesto, če bi nekatere ulice zaprli za promet in bi bile namenjene samo nam, pešcem. Obeležili smo DAN BREZ AVTOMOBILA in  prišli vsaj del poti v šolo peš. Ulice, ki so bile ta dan za promet zaprte, smo zasedli mi učenci z našimi dejavnostmi, policisti in redarji pa so poskrbeli za našo varnost.

mobilnost_1

 

Učenci Osnovne šole Kobarid z učitelji

ETM2016-pasica-468x60

(fotografije našega dogajanja bomo še dodali)

 

 

(Skupno 413 obiskov, današnjih obiskov 1)