Spoštovani starši!

Če vaš otrok potrebuje prilagojeno prehrano – dieto, vas prosimo, da s tem seznanite razrednika in izpolnite Vlogo za zagotovitev dietne prehrane, kateri priložite zdravniško potrdilo.

Vlogo dobite na spletni strani naše šole. Izpolnjeno vlogo oddate razredniku oziroma organizatorki šolske prehrane.

Tudi za otroke, ki so imeli že v preteklem šolskem letu predpisano dietno prehrano, je potrebno izpolniti vlogo za zagotovitev prilagojene prehrane in priložiti zadnji izvid zdravnika – torej je za vsako novo šolsko leto potrebno prinesti novo zdravniško potrdilo z navodili za prehrano.

Prosimo vas, da zdravniška potrdila in vloge predložite najkasneje do 15. septembra 2016.

Do takrat bomo otroku zagotovili  prilagojeno prehrano na podlagi obstoječega zdravniškega potrdila. V kolikor do roka ne boste predložili novega potrdila, bomo smatrali, da otrok ne potrebuje več dietne prehrane.

Obvestite nas tudi o vsaki spremembi v izvajanju prilagojene prehrane med šolskim letom (novi izvidi) ali o prenehanju potrebe po prilagojeni prehrani.

 

V primeru strogih izločitvenih diet priporočamo tudi osebno srečanje in posvetovanje z vodjo prehrane in vodjo kuhinje v enoti.

(Skupno 38 obiskov, današnjih obiskov 1)