2016_05_15_juanova1

Učiteljica Marinka nam je pri pouku slovenščine predstavila razpis Založbe Malinc za poustvarjalni literarni natečaj Juanova dežela. Roke se že dvigujejo in imamo neskončno vprašanj… »Kako to, kaj je treba napisat, kakšne so nagrade …?«   Dobili smo vsa natančna pojasnila in zdel se nam je najboljši razpis do sedaj. Hitro se odločimo, da pokažemo našo literarno ustvarjalnost. Takoj si gremo izposodit knjige, ki jih je knjižničarka naročila posebej  za nas. Naslednje jutro se že pogovarjamo, koliko smo jo prebrale, ali nam je všeč, o čem bomo pisale. Do določenega datuma smo Polona Faletič, Špela Menič, Manca Stres in Neža Kurinčič oddale zgodbe z nadaljevanjem. Učiteljica nam je še slovnično  popravila, vsebinsko pa je bila z izdelki zadovoljna.

Komisija je naše spise pregledala in nam zaradi visoke stopnje ustvarjalnosti podelila priznanja in knjižne nagrade.

Špela Menič, 6.a

2016_05_15_juanova_nk    2016_05_15_juanova_ms

 

2016_05_15_juanova_pf    2016_05_15_juanova_sm

Objavila: Marinka Velikonja, mentorica

(Skupno 113 obiskov, današnjih obiskov 1)