DSC_9231     1

Danes, 11. maja 2016, smo se zbrali na letošnji drugi šolski prireditvi Nekatere barve so spredaj na kateri mentorji predstavijo uspešne učence na različnih področjih, ki jim čestita ravnateljica Melita Jakelj. Učenke in učenci naše šole se udeležujejo vrste tekmovanj iz znanja, športa in drugih dejavnosti.

5

7

DSC_9330

Kulturno srečanje so z glasbenim programom obogatili: Maj Šturm Leban in Mineja Lazar na klavirju ter otroški pevski zbor.

2     3

4     DSC_9331

Lara Korošeč, voditeljica prireditve, je zbrane povabila k ogledu vseh razstav, nastalih ob zaključku celoletnega projekta Promet. Vid Uršič in Jure Koren sta nas z Receptom za varnost v prometu in Uganko nagovorila k branju nove tematske številke šolskega časopisa Slavčkov odmev – Promet.

Spletna novica: Martina Kozorog Kenda

Foto: Petra Škrjanc

(Skupno 739 obiskov, današnjih obiskov 1)