V četrtek, 21. 4. 2016, smo predstavniki šolskega parlamenta gostili župana Občine Kobarid g. Roberta Kavčiča in ravnateljico go. Melito Jakelj. Predstavili smo jima delovanje šolskega parlamenta pod mentorstvom Urške Mlekuž Vončina in prireditve, ki smo jih v letošnjem letu obiskali. V zadnjih dveh mesecih smo predstavniki na razrednih urah zbirali predloge za izboljšave na šolski in občinski ravni, ki smo jih nato na okrogli mizi predstavili našima gostoma. Odzvala sta se na naše pobude in skupaj smo oblikovali nekaj idej, ki bi lahko izboljšale počutje na naši šole in kvaliteto bivanja v naši občini. Obema se za obisk najlepše zahvaljujemo.

 

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

DSC_8974

(Skupno 238 obiskov, današnjih obiskov 1)