Dne 11.4.2016 smo 4 učenke 9.r, ki obiskujemo šolski parlament, odšle v Ljubljano na 26. otroški parlament na temo “pasti mladostništva”, ki se je odvijal v državnem zboru Republike Slovenije. Tam so nas obiskali tudi predsednik vlade dr. Miro Cerar, predsednik RS Borut Pahor, varuhinja človekovih pravic Vlasta Nussdorfer in drugi. Na začetku so predstavniki posameznih regij postavljali vprašanja predsedniku Borutu Pahorju na temo letošnjega parlamenta. Ko se je seja končala, so se parlamentarci razdelili po skupinah za obravnavo določene teme. Ob 12.00 je sledilo poročilo vsake skupine ter glasovanje za teme naslednjega otroškega parlamenta. Ob 14.00 smo imeli kosilo ter nekaj prostega časa. Imele smo se zelo lepo.

Manca Ivančič in Kristina Ivančič, 9.a

 

 

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

 

(Skupno 226 obiskov, današnjih obiskov 1)