tržnica14

 

 

 

 

 

 

V torek 12.4. 2016 smo učenci PŠ Breginj pod vodstvom mentoric učiteljic, zopet zastopali našo šolo in naše kraje na 30. festivalu Turizmu pomaga lastna glava. Letošnjo temo  ZELENI TURIZEM, smo povezali z aktualnimi dogodki v naših krajih ob štirideseti obletnici potresa.

V močni konkurenci  velikih šol, smo tudi letos prepričali komisijo z nalogo NARAVA NAM JE VZELA- NARAVA NAM DAJE ter zopet osvojili ZLATO PRIZNANJE, ter se uvrstili na zaključno tržnico najboljših v Sloveniji.

Na tržnici, ki smo jo oblikovali kot porušeno kamenje starega Breginja, smo prikazovali stare obrti naših krajev. Predstavitev na tržnici smo prepletli s številnimi zanimivimi igricami in tulila je tudi gasilska sirena.

tržnica8tržnica11tržnica15tržnica16tržnica17tržnica5tržnica7tržnica1tržnica3

(Skupno 131 obiskov, današnjih obiskov 1)