2016_03_17_simbioza

V marcu smo za starejše krajane odprli vrata računalniške učilnice in zanje organizirali osnovni računalniški tečaj, na katerem so pridobili ali utrdili in nadgradili svoje računalniško znanje. Prijavilo se je toliko kandidatov, da smo izvedli dve delavnici.

Naša šola je vključena v projekt Simbioza, ki ponuja vseživljenjsko učenje in povezuje  starejšo generacijo z mladimi.

Da Simbioza res dobro povezuje dve generaciji, so dokazali vsi mladi, ki so te dni prizadevno pomagali starejšim ob računalnikih. Zahvaljujemo se Binetu, ki je vodil delavnice, srednješolcu Timu in vsem našim učencem.

Kiti, Mija, Nejc, Angelika, Tomas, Ema in Bee za znanje, ki ste ga delili z njimi, so vam hvaležni.

 

Objavila: Olga Drole,
koordinatorka Simbioza šole

simbioza_šola_logo

 

 

(Skupno 107 obiskov, današnjih obiskov 1)