ZIMSKI ŠPORTNI DAN (6. – 9.r)

OBVESTILO:

V torek, 1. 3. 2016, bomo imeli zimski športni dan. Učenci izberete naslednje dejavnosti:

• Smučanje (Cerkno)
  • Igre v vodi (Cerkno)
  • Pohod (okolica Kobarida)
  • PLAVALCI – igre v vodi:
  • Odhod avtobusa ob 8.00 izpred šole. Malico imejte s seboj. Učenke z daljšimi lasmi imejte s seboj sušilnik za lase. Upoštevajte red na bazenu in navodila spremljevalcev. Prihod pred šolo do drugih prevozov.
  • SMUČARJI:
  • Odhod avtobusa ob 8.00 izpred šole. Malico imejte s seboj. Poskrbite za primerno opremo (topla oblačila, krema za sonce, sončna očala, rezervne nogavice, …). Razdeljeni boste v skupine. Vsako skupino bo vodil učitelj. Skupine smučajo ves čas skupaj. Za vse učence je obvezna čelada. Upoštevajte red na smučišču in navodila spremljevalcev. Prihod pred šolo bo okoli 16.30.
  • POHODNIKI:
  • Odhod izpred šole bo ob 8.10. Malico imejte s seboj. Imejte primerno opremo (pohodniški čevlji, dolga oblačila, mali nahrbtnik, …). Prihod pohodnikov pred šolo bo do prvih prevozov.
  • MALICO in KOSILA bomo za vse učence odpovedali. –
  • Kdor bo kosilo jedel v šoli (pohodniki) naj javi v kuhinjo. –