učenci IMG_0062  7. r. 1.2.

SEDMOŠOLCI OBISKALI MESTNO KNJIŽNICO

Učenci 7. razredov smo v ponedeljek, 1. 2. 2016, med uro slovenščine  v sklopu medpredmetnih povezav, knjižnične vzgoje in projekta Rastem s knjigo obiskali mestno knjižnico v Kobaridu.  Sprejela nas je knjižničarka Urška, ki nam je predstavila izposojo knjig in branje knjig preko interneta. Ogledali smo si tudi   posnetek, na katerem avtor predstavlja knjigo Iskanje Eve, ki jo je vsak od učencev  dobil  kot darilo in hkrati spodbudo za branje. Na koncu smo se zahvalili knjižničarki in skupaj z učiteljicami, ki so nas spremljale, odšli v šolo. Bilo je zelo zanimivo in poučno.

 

                                                                                                                Maša Bizjak, 7. b

Objavila: Božica Špolad Žuber

Fotografija: Urška Mlekuž Vončina

(Skupno 72 obiskov, današnjih obiskov 1)