V petek, 13.11.2015, je bil tehniški dan. Zjutraj smo najprej imeli literarno delavnico, kjer smo se ozavestili, da moramo biti v prometu še posebej previdni. Nato smo se odpravili pred Občino Kobarid. Tam so nam spregovorili redar, policist, župan, reševalec in gasilec. Vse, ki so prišli na prireditev, so seznanili s pomenom preprečevanja nesreč. Sošolke Špela, Brina, Manca in Neža so recitirale pesmi avtorice, ki je pred sedmimi leti doživela nesrečo, in ta dogodek je za vedno spremenil njen svet. Pri TIT in LUM smo naredili simbolne izdelke, ki smo jih razstavili na panoju.

Ta dan je mene, moje sošolce, obiskovalce in ostale obiskovalce prireditve opozoril, da je treba biti v prometu še posebej previden, saj nesreča ne počiva nikoli. Zakaj so morale te nesreče vzeti življenja vsem tem nedolžnim ljudem?

Lara Lavrenčič, 6.a

 

DSC03915

(Skupno 177 obiskov, današnjih obiskov 1)