OBVESTILO ZA PRVI ŠOLSKI DAN
šolskega leta 2015/16

Spoštovane učenke in učenci OŠ Simona Gregorčiča Kobarid!

Poletje se bliža koncu in spet se je zgodilo to, kar se zgodi vsako leto ob istem času. Pričel se bo pouk.
Vse učence od 2. do 9. razreda obveščamo, da se dobimo v torek, 1.9.2015, ob 8.uri v večnamenskem prostoru šole.

S seboj prinesite šolske copate in potrebščine za pouk. Prvi dve šolski uri boste preživeli z razredniki, po malici bodo še tri ure pouka po urniku. Po 5.šolski uri bodo organizirani prevozi v vse smeri. V kolikor boste v šoli tudi na kosilu, morate to zjutraj javiti razredniku.

Veselimo se vseh naših prvošolcev, ki so dobili za prvi šolski dan osebno vabilo. Srečanje s prvošolčki centralne šole v Kobaridu bo ob 9.uri.

Podaljšano bivanje:

Za učence od 2. do 5. razreda bo organizirano podaljšano bivanje.

Vsi, ki boste prvi dan v podaljšanem bivanju, morate učiteljem oddati pisno obvestilo staršev, v katerem bo navedeno, ali boste ta dan na kosilu in ob kateri uri ter s kom greste na prvi šolski dan domov.

URNIKI POUKA in URNIKI ŠOLSKIH PREVOZOV so objavljeni na naši spletni strani.

VABLJENI !

sola