kol-prima

V sredo, 20.maja, smo se z mladinskim pevskim zborom udeležili Koncerta miru. Fundacija Poti miru nas je povabila na Kolovrat na srečanje šol iz treh dežel (Avstrije, Italije in Slovenije). Najprej smo šli na pohod po ostalinah prve svetovne vojne, po pohodu pa je bil že čas za kosilo. Kuharji “alpini”so nam pripravili odlično pašto. Po kosilu je sledil nastop posvečen Marjanu Bevku. Vsi smo peli, nekateri zbori tudi ob spremljavi glasbil. Nastop sta prišla pogledat tudi naša ravnateljica in župan. Imeli smo se zelo lepo.

Napisala: Kiti Skočir, 7. a

Fotografije: Nuša Rutar, 9.a, Kiti Skočir, 7.b in Aurora Calvet

Prispevek Miloša Batistute o dogodku na Kolovratu in Solarjah, ki je bil 20.5. predvajan v Primorski kroniki na TV Koper/Capodistria in Slovenski kroniki/Dnevniku na TV SLO1.

http://4d.rtvslo.si/arhiv/prispevki-in-izjave-slovenska-kronika/174336937

 

(Skupno 288 obiskov, današnjih obiskov 1)