V sredo, 18.marca 2015, bo za vse starše roditeljski sestanek – družaben večer na temo neodvisen.si. Pred tem bodo na centralni šoli popoldanske pogovorne ure z učitelji.

 POGOVORNE URE  z učitelji  od 17.45 do 18.45

NEODVISEN.SI – DRUŽABNI VEČER z  Vlasto Nussdorfer “TISTI DVE BESEDI”
od 19.00 do 20.00 v VEČNAMENSKEM PROSTORU OŠ Kobarid (odprto tudi za vse občane)

 

2015_03_18_neodvisen_si

Odgovorni in poučeni starši so pravi sogovorniki lastnim otrokom. Družabni večer v ospredje postavlja relacijo med starši, otrokom ali mladostnikom in šolo. Večer je prepleten s humorjem, zato da nekoliko razbremeni direktna, mestoma težka sporočila strokovnjakov, ki tako lažje dosežejo svoj namen.

Večer ne postreže z magičnima dvema besedama, temveč pri posamezniku prebudi potrebo, da premisli o pravem smislu, ki se je v obdobju materializma že skoraj povsem izgubil.

V zadnjem obdobju je pasti različnih zasvojenosti bistveno več, kot jih je bilo v času preteklih generacij. Zato so znanje, védenje in pravočasno prepoznavanje pasti nujne komponente, da lahko ubranimo sebe in nam najdražje, otroke.

 

VABLJENI !

(Skupno 39 obiskov, današnjih obiskov 1)