OBVESTILO:

 

V ponedeljek, 9. 2. 2015 bomo imeli prvi zimski športni dan. Učenci ste izbirali naslednje dejavnosti:

–       Smučanje (Cerkno)

–       Igre v vodi (Cerkno)

–       Pohod (okolica Kobarida)

 

–       PLAVALCI – igre v vodi:

–       Odhod avtobusa ob 8.00 izpred šole. Malico imejte s seboj. Učenke z daljšimi lasmi imejte s seboj sušilnik za lase. Upoštevajte red na bazenu in navodila spremljevalcev. Prihod pred šolo do drugih prevozov.

–       SMUČARJI:

–       Odhod avtobusa ob 8.00 izpred šole. Malico imejte s seboj. Poskrbite za primerno opremo (topla oblačila, krema za sonce, sončna očala, rezervne nogavice, …). Razdeljeni boste v skupine. Vsako skupino bo vodil učitelj. Skupine smučajo ves čas skupaj. Za vse učence je obvezna čelada. Upoštevajte red na smučišču in navodila spremljevalcev. Prihod pred šolo bo okoli  16.30.

–       POHODNIKI:

–       Odhod izpred šole bo ob 8.10. Malico imejte s seboj. Imejte primerno opremo (pohodniški čevlji, dolga oblačila, mali nahrbtnik, …). Prihod pohodnikov pred šolo bo do prvih prevozov.

 

–     MALICO in KOSILA bomo za vse učence odpovedali. –

–     Kdor bo kosilo jedel v šoli naj javi v kuhinjo.  –

Športni pozdrav, učitelja ŠV

(Skupno 19 obiskov, današnjih obiskov 1)