Učenke in učenci se zavedajo pomena  urejenosti in čistoče okolice šole, zato smo  kot eno izmed dejavnosti v dodatni  program razrednih ur v 9. razredih  uvrstili tudi  ureditev  bližnje okolice šole.

20140924_121247a

Učenke in učenci  obeh devetih razredov so se  dela lotili z veliko vnemo.  V kratkem času jim je uspelo  urediti in počistiti  celoten prostor  ob vzhodnem delu šolske stavbe, kjer so zasadili tudi rože in okrasno grmičevje. Ob pomoči učiteljev in tehničnega osebja so delo zares lepo opravili in spomladi nas bodo  posajene rastline že razveselile s prvimi cvetovi.  Na južni strani šolske stavbe ob igrišču z umetno travo  pa so v  vmesnem prostoru med šolo in telovadnico  uredili igrišče in naredili peskovnik, ki ga bodo posebej najmlajši  z veseljem  uporabljali.

Učenci 9a in 9b

(Skupno 86 obiskov, današnjih obiskov 1)