Slavki_1

Zmagovalci tekmovanja v zbiranju slavčkov po razrednih skupnostih smo se v ponedeljek, 16. junija 2014, odpeljali na nagradni izlet v Novo Gorico.

 

Najprej smo obiskali e-hišo. Razdelili smo se v dve skupini. Starejši smo izdelali sadno baterijo, medtem so si mlajši ogledovali različne eksperimente povezane z energijo. Čez čas smo se zamenjali. Starejši smo eksperimentirali, mlajši pa so izdelovali ribiške palice z magnetom. Z njimi so lovili papirnate ribice s kovinsko priponko.

Po dogodivščinah v e-hiši smo odšli v park in pojedli malico. Mlajši so se zabavali na igralih. Vsi smo nestrpno čakali obisk Qulandije. Tam smo starejši odšli po svoje, mlajši pa so v skupinicah hodili od trgovine do trgovine.

Imeli smo se zelo lepo, najlepše pa v Qulandiji 🙂

Slavki_2

Napisala: Meta Medved, 9. a.

Spletna novica: Martina K. Kenda

(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)