P1010339

Po treh dneh šole v naravi smo še vedno vsi pri močeh. Kljub vročini smo stalno aktivni in navdušeni nad bivanjem ob morju. 

 

Doslej smo izboljšali vzdržljivost in tehniko plavanja, veliko smo plavali in se zabavali tudi v morju. Spoznali smo obmorsko rastje, živalstvo in rastlinstvo morja z raziskovanjem morske obale in obiskom Akvarija. Poklonili smo se velikemu skladatelju in violinistu Tartiniju, tudi z obiskom njegove rojstne hiše in likovnim ustvarjanjem na njegovem trgu. O Piranu vemo že vse, manjka nem le še izpit za turističnega vodiča. Nestrpno pričakujemo vožnjo z ladjico in obisk solin, večer v Portorožu, novo dozo sladoleda in tekmovanje za Delfinčke. Držite pesti in mislite na nas. Vsak dan smo prijetno utrujeni, čeprav moramo priznati, da nas letos malo zdeluje vročina. Vsi smo zdravi in taki nameravamo tudi ostati vse do povratka domov.

 

 

 

Učenke in učenci 5. razreda s spremljevalkami

 

(Skupno 50 obiskov, današnjih obiskov 1)