thumb_2014_04_16_mpz
Izmenjava se je začela v ponedeljek, 14. 4. 2014, ko je prišlo k nam 24 učencev iz Sant Feliu de Guixols, Katalonija.
 
foto1a      foto2a

Z nami bodo na šoli, prespali bodo pri naših pevcih in spoznali našo prelepo dolino. Za dvostransko izmenjavo smo se dogovorili v okviru projekta ″Dvig socialnega in kulturnega kapitala v lokalnih skupnostih za razvoj enakih možnosti in spodbujanje socialne vključenosti″ (SKK). Projekt smo poimenovali ″Razumevanje skozi glasbo″.

V sredo, 16. 4. 2014, smo imeli skupen nastop v Kulturnem domu ob 18:00. Nastopali so: vrtec Bovec, vrtec Kobarid, otroški pevski zbor OŠ Kobarid, mladinski pevski zbor OŠ Kobarid in mladinski pevski zbor glasbene šole Sant Feliu iz Katalonije.

Vstopnino 5 evrov bomo namenili za stroške povratnega gostovanja naših učencev v Kataloniji.

Pripravila: Aurora Calvet Mañas, za mladinski pevski zbor OŠ Kobarid.

(Skupno 94 obiskov, današnjih obiskov 1)