V tednu od 10. – 14. 6. 2013 smo petošolci uživali v Piranu.
Pet dni smo preživeli v našem obmorskem biseru in spoznavali njegove kulturne in naravne znamenitosti in posebnosti. Prepoznavali smo morsko in obmorsko rastlinstvo in živalstvo, si ogledali Piranski akvarij, opazovali morske pojave, se podali na spoznavanje solin in solinarstva z ladjico, se samostojno orientirali po piranskih ulicah, na likovne podlage skušali ujeti znane piranske motive, veliko plavali in skakali v vodo, osvojili ničkoliko Delfinčkov, se športno udejstvovali, utrjevali in poglabljali učno snov, veliko izvedeli o violinistu in skladatelju Tartiniju in še kaj bi se našlo. Vrnili smo se polni prijetnih vtisov in ponosni nase, da smo zmogli prenekateri napor in da smo bili pohvaljeni povsod, kjer smo se znašli. Lepo nam je bilo.
(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)