P1014546

3. in 4. aprila smo se četrtošolci , skupaj s sovrstniki iz PŠ Drežnica, udeležili dvodnevnega tabora na Kavki. Čeprav je bilo vreme vse prej kot pomladno, smo uživali na vso moč. Ob spoznavanju gozda spomladi, smo prepoznavali drevesa po njihovih popkih, zdravilna zelišča, glive, poglobili smo se tudi v živalski svet in skrivnostni  svet jam. Na Kavki smo pridobivali znanje tudi v smučanju. Skozi različne športne igre na snegu, smo se veliko naučili in na koncu postali že skorajda mojstri v teku na smučeh. Noč smo preživeli stran od svojih domačih, da pa smo lažje zaspali, so nam učitelji pripravili zanimiv večer, kjer smo se veliko smejali in zabavali. Druženje smo zaključili z lutkovno delavnico. Naše bivanje na Kavki je bilo kratko, a poučno in zabavno. V dom Kavka se bomo tako vedno radi vračali.

Objavila: Bojana Baskar

(Skupno 61 obiskov, današnjih obiskov 1)