Obcinski_parlament_1_1 Učenci OŠ Simona Gregorčiča Kobarid so v sredo, 3. aprila 2013, na našo šolo povabili gospo županjo, Darjo Hauptman. Ta se nam je pridružila pri osmem sklicu šolskega parlamenta, pri katerem smo obravnavali temo “Življenje mladih na Kobariškem”, predstavili pa smo ji tudi delo šolskega parlamenta v letošnjem šolskem letu. Posredovali smo ji mnenja in predloge, ki smo jih oblikovali v razrednih skupnostih. Nanje se je odzvala in podala okvirne možnosti rešitev in izboljšav. Odgovorila je na vsa naša vprašanja in podala tudi svoje mnenje o naših predlogih. 

Ob zaključku srečanja je gospa ravnateljica Melita Jakelj pohvalila tako delo šolskega parlamenta kot pripravljenost gospe županje, da prisluhne tudi mladim občanom.


Objavila : Martina K. Kenda

(Skupno 39 obiskov, današnjih obiskov 1)