koncert82

V soboto, 9.3.2013, je občina Kobarid ob dnevu žena priredila koncert znanega slovenskega pevca Aleksandra Mežka. Na začetku se je najprej predstavil kobariški kantavtor Borut Skočir, nato pa so se mu na odru pridružila še dekleta iz Mladinskega pevskega zbora OŠ Kobarid. Koncert je nadaljeval Aleksander Mežek, ki je s svojimi zimzelenimi pesmimi poskrbel za sproščeno vzdušje in prijeten večer. Za zaključek je prihranil svojo najbolj znano pesem Siva pot, ki so jo zapeli vsi nastopajoči, pa tudi obiskovalci, ki so do zadnjega kotička napolnili kobariški kulturni dom. Za Mladinski zbor OŠ Kobarid je bil ta nastop nekaj prav posebnega. Ne le zato, ker so nastopile ob tako znanem pevcu, ampak tudi zato, ker so se na tej prireditvi prvič pokazale v svojih novih oblekah. Poglejte si, kako so lepe!

Objavila Marjetka Rakušček

 

(Skupno 90 obiskov, današnjih obiskov 1)