V prvem razredu smo učno vsebino o prometu zaključili s prometno učno potjo. Podali smo se namreč v Bovec, kjer smo si ogledali letališče. Na letališču nas je sprejel prijazen gospod Gorazd in nam najprej odprl hangar, nato pa pokazal različne vrste letal in padal. A veste, da smo lahko vstopili v motorno letalo, ki prevaža padalce, turiste na panoramskih letih ali vleče jadralna letala. Pa to še ni vse. Po malici smo odšli v Osnovno šolo Bovec, kjer smo se srečali z našimi sovrstniki. Učiteljica Manuela nam je razkazala šolo in prvi razred, gospa ravnateljica Denise, pa nas je povabila v jedilnico na sok. Na koncu našega druženja smo vsi skupaj zapeli nekaj pesmic. Po vrnitvi v našo šolo smo se vsi strinjali, da je bil to zares čudovit dan.

Irena Stergar

(Skupno 118 obiskov, današnjih obiskov 1)