Spoštovani učenci in starši!

Od 24. 10. 2022 do predvidoma januarja 2023 bodo na cesti Kobarid – Trnovo ob Soči zaradi rekonstrukcije ceste izmenične popolne in delne zapore ceste.

Pričakujemo, da bo zaradi spremenjenega režima v prvih tednih prihajalo do zamud in težav pri prevozih šolskih otrok iz smeri Trnovo ob Soči, iz Drežnice in iz Vrsna tako pri prihodu v šolo kot pri šolskih odvozih.

Spremljali bomo potek prevozov in v sodelovanju z Občino Kobarid ter izvajalci šolskih prevozov poskušali čim bolj optimalno organizirati urnike prevozov.

Hvaležni bomo tudi za vaše informacije o morebitnih težavah pri prevozih, predvsem pa vas v prvih tednih zapore, dokler se ne vzpostavi vzdržen režim zapore, prosimo za veliko mero mero strpnosti in potrpežljivosti.

Žal je to edini način, da pridemo v bodoče do bolj varne in pretočne ceste proti Bovcu.

Hvala za razumevanje,

Simon Skočir, ravnatelj

(Skupno 307 obiskov, današnjih obiskov 1)