Od pričakovanja trenutka, ko bomo srečali naše španske prijatelje, še spati nismo mogli. Zamenjali smo vsaj dve garderobi in tri pričeske, potem pa smo se z avtobusom podali na pot.

Pričakala so nas tri dekleta, ravnateljica in tri učiteljice. Razdelili smo se v tri skupine, tako da je vsaka dobila špansko vodičko. Ogledali smo si šolo, se spoznavali in ugotovili, da imamo kar veliko skupnih interesov.

Prva naloga je bila predstavitev doline Soče in premierno predvajanje novega predstavitvenega filma naše šole. Hitro smo se izmenjali pred katedrom, ko so enako naredili oni. Prikazali so nam novo aplikacijo, naredili smo primerjavo šolskih sistemov in predmetov, popeljali so nas po šoli in nam razkazali okolico.

Glede na to, da so Erasmus šola z akreditacijo, so nam pokazali končne izdelke projektov o znanih ženskah, vertikalni vrt, projekt kemije in likovne umetnosti ter njihov šolski projekt Začuti čarobnost mojega objema.

Veselimo se jutrišnjega dne, ko bomo skupaj raziskovali mesto!

(Skupno 290 obiskov, današnjih obiskov 1)