Po obilnem zajtrku smo ponovno obiskali Mesto znanosti in umetnosti, kjer smo imeli pouk astronomije – sončne ure, astronomski koledar, lunine mene, maketa zvezdnega neba…

Nato pa se nam je že mudilo v Oceanografic. Zasijale so zvezde v očeh tudi pri pouku naravoslovja, saj so učenci s pomočjo učnih listov ugotavljali različne habitate, živalske vrste, življenjske cikle različnih živali, niso manjkali pa tudi vse vrste selfijev in prigod. Višek ogleda je bila predstava delfinov, ki je vse pustila brez besed in z rdečimi dlanmi od ploskanja.

Seveda nista manjkala niti malica niti sladoled, ki sta dala dodatno energijo za pohod do plaže. Strinjamo se, da mobilnost brez pouka športne vzgoje ni prava mobilnost, zato so se naši vrli športniki poizkusili v plezanju, odbojki na mivki, plavanju in pohodu do hotela.

Ker nas je na plaži dodobra prepihalo in nam mivko zaneslo v vse razpoložljive predele, upamo, da bodo odtoki v hotelu tudi po današnjem tuširanju še vedno požirali.

In še citat naših učenk:

‘Učne liste rešujemo medtem, ko na plaži poskakujemo.

Imamo se lepo, ko med valovi plavamo!’

Lep sončen pozdrav od najbolj zadovoljnih otrok in učiteljic v Valenciji!

(Skupno 214 obiskov, današnjih obiskov 1)