Četrti dan šole v naravi, ko so vsi še pridno in sladko spali, so se trije mušketirji v spremstvu dveh učiteljic odpravili na jutranji tek. Da bi nam verjeli, Vam seveda prilagamo foto dokaz. Ko so se končno prebudile vse sobe, je sledil zajtrk in pakiranje nahrbtnikov za odhod na morsko obalo. Tam smo poleg veselega čofotanja in nabiranja kilometrine raziskovali tudi morsko življenje, iz morja pa smo potegnili prav vse – meduze, ježke, rakce, morsko kumaro in celo krokse (seveda se je lastnik hitro našel). Popoldne smo osvojili še priznanja bronastih in srebrnih delfinčkov, preizkusili pa smo se tudi v oblečenem plavanju (vse pod budnim očesom naših učiteljic). Nato so se pričele večurne priprave na večerno toaleto in odhod v Portorož, kjer smo ob sončnem zahodu v družbi sladoleda izbirali spominke.

p.s.: Najlepši spomini pa so seveda tisti, ki se jih bomo v naših radovednih glavah spominjali še leta in leta …

(Skupno 329 obiskov, današnjih obiskov 1)