Verjeli ali ne – danes so nas v veliki večini v nov dan prebudile učiteljice. Zopet nas je čakal obilen zajtrk s katerim smo se pošteno pripravili na plavanje. V bazenu smo pridno vadili in z veseljem sošolcem in učiteljicam kazali svoj nove trike, po malici pa nas je čakalo prav posebno presenečenje. Preko videoklica nas je namreč pozdravil kolesar Jan Tratnik. Napeto smo ga poslušali, ga lepo pozdravili in nato navdušeno poskakali nazaj v bazen. Po kosilu nas je čakala dejavnost s katero smo sedaj postali pravi mojstri preživetja v naravi – postavili smo si namreč svoje bivake in zakurili ogenj (hvala bogu v Cerknem ni medvedov tako da je bilo preživetje malo lažje). Pred spanjem nas je čakal še kino, na sporedu pa je bil Mali Princ. Pa dan zaključimo z mislijo tega malega heroja: »Od vsakogar smeš zahtevati le to, kar zmore.«

(Skupno 414 obiskov, današnjih obiskov 1)