Verjamemo, da sedaj to zadnje poročilo že prebirate skupaj s svojimi plavalci in plavalkami. Verjamemo, da ste slišali vse o plavalnih dogodivščinah, o zanimivih prigodah, o večernih pravljicah za lahko noč. Malo manj verjamemo, da ste slišali kako smo trenirali potrpežljivost. Verjetno ne veste tudi nič tudi o tržnici oblačil, kjer nič ne pripada nikomur. Povsem zagotovo pa lahko trdimo, da vam vaši otroci niso zaupali, da sedaj svojo posteljo in sobo znajo pospraviti in urediti sami (no nekateri se vsaj maksimalno potrudijo – saj veste – vaja dela mojstra, če …). Šola v naravi bo vsem zagotovo ostala v lepem spominu, tudi nam učiteljicam. Sedaj pa je čas, da tudi učiteljice malce spočijemo naše glasilke in se pripravimo na nove dogodivščine 😊

Vaše učiteljice Špela, Nuša, Tatjana, Maja in Suzana

(Skupno 320 obiskov, današnjih obiskov 1)