Z veseljem vas obveščam, da se s ponedeljkom, 12. 4. 2021 vračamo v šolo. Pouk bo potekal na enak način, kot pred 1. 4. 2021, upoštevajoč vse preventivne ukrepe, ki smo jih do sedaj uspešno izvajali. Pojavljale so se sicer posamezne karantene ali okužbe, karanten celotnega razreda pa nismo imeli. Ker se število okužb v Kobaridu povišuje, bomo izvajanje preventivnih ukrepov z vso odgovornostjo izvajali tudi vnaprej. zahvaljujemo pa se tudi vam, ker nam ob tem stojite ob strani. S tem, ko v šolo prihajajo le zdravi otroci, tudi vi prispevate k skupnemu cilju.

Glede prostovoljnega samotestiranja vam bomo več informacij lahko posredovali v naslednjem tednu. Na naši šoli je bil interes izražen v 16, 5%.

Bodite dobro, pazite nase in se vidimo kmalu.