Od četrtka, 12. novembra  dalje, bomo ponujali tople obroke tudi za vse tiste učence, ki niso upravičeni do brezplačnega obroka, a bi v času šolanja na daljavo  topel obrok potrebovali .

Obrok bo sestavljen iz glavne jedi in solate, oziroma enolončnice in sladice. Cena toplega obroka bo znašala 3,5 EUR. Stroške bodo starši poravnali po položnici.

Na topli obrok se lahko prijavite:

Učenci (ali njihovi starši) iz Kobaridu bodo obroke prevzemali v šolski jedilnici med 11. In 12. uro. Učencem iz okoliških vasi, bo topel obrok dostavljen na dom, med 11. in 13. uro.

Topel obrok bo postrežen v embalaži za enkratno uporabo.

Prijave sprejemamo do srede, do 10. ure zjutraj (za četrtkov obrok). Sprejemali bomo tudi kasnejše prijave.

S prijavo na topel obrok, se smatra, da boste tega prevzemali vsak dan od prijave na obrok do konca obdobja šolanja na daljavo oziroma do preklica prijave.

V primeru, da izjemoma toplega obroka ne boste potrebovali, ste dolžni obrok odjaviti do 8. ure zjutraj za tekoči dan.

Ob prijavi na topli obrok je potrebno izpolniti prijavnico. Do prijavnice dostopate tukaj: http://os-kobarid.splet.arnes.si/prijava-na-topli-obrok/