Razredna stopnja (centralna šola in podružnične šole)

Pouk bo potekal nespremenjeno, tako kot doslej, po šolskem urniku. Enako velja tudi za ure angleščine in športa,  kjer te ure izvajajo predmetni učitelji.

Potek dela v OPB ostaja nespremenjen.

Po urniku se bodo v šoli izvajali tudi neobvezni izbirni predmeti.

Organizirani bodo prevozi po 5. in po 7. šolski uri.

Predmetna stopnja

Pouk bo potekal na daljavo, v spletnih učilnicah. Učenci so vsa navodila prejeli v šoli. V kolikor bi se pri vašem otroku pojavile kakršnekoli težave, prosim to sporočite razredniku/razredničarki. Na šoli imamo organizirano delovno skupino za pomoč, ki bo vašemu otroku pomagala.

Pouk v naslednjem tednu je obvezen, kar pri pouku na daljavo pomeni, da morajo biti učenci prijavljeni v spletnih učilnicah in opraviti naloge. Sistem zazna njihovo aktivnosti in jo beleži.

Vsa navodila glede njihovega dela so učenci prejeli v šoli.

V kolikor bi otrok zbolel ali bil odsoten zaradi opravičljivih razlogov, prosimo, da njegov izostanek opravičite razredniku.

Verjamemo in upamo, da bo pouk na daljavo potekal le teden dni in se po počitnicah vsi vrnemo v šolo. Vsekakor vas bomo o vseh pomembnih zadevah glede organizacije dela sproti obveščali.

Pazite nase in ostanite zdravi!

Melita Jakelj, ravnateljica.