Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da smo prejeli okrožnico MIZŠ, s katero nas obveščajo, da je predvideno, da se bodo z 18. 5. 2020 pričeli postopno sproščati ukrepi tudi v šolah in vrtcih.

Načrtujemo, da bomo 18. 5. 2020 pričeli izvajati svojo redno dejavnost vrtca in izobraževanje učencev prvega triletja (1., 2. in 3. razred).

Predvidoma se bodo 25. maja 2020 v redno izobraževanj vključile tudi učenke in učenci 9. razreda.

25. maja 2020 se bodo organizirale dejavnosti za učence od 4. do 8. razreda, ki imajo učne težave in ki v šolskem letu niso uspeli doseči minimalnih standardov znanja pri posameznih predmetih.

Do konca tedna bomo šole in vrtci prejeli navodila, smernice in protokole, ki jih bodo pripravili na NIJZ, razširjenem kolegiju za pediatrijo in medicino dela ter Zavodu za šolstvo.

V skladu s prejetim gradivom, bomo oblikovali načrt naše šole in vrtca ter vas o vseh aktualnih informacijah sproti obveščali

Do takrat pa bodite dobro in ostanite zdravi!

Ravnateljica Melita Jakelj.