Spoštovani starši!
Nabava učbeniških gradiv za naslednje šolsko leto bo tako kot doslej potekala po Pravilniku o upravljanju učbeniških skladov in Navodili MIZKŠ.

SEZNAM GRADIV 2019/20

Komplet učbenikov za določen razred si bodo učenci lahko izposodili iz šolskega učbeniškega sklada. Kdor si ne želi izposoditi učbenikov iz učbeniškega sklada, izpolni OBRAZEC do petka, 28. junija 2019, in ga prinese ali pošlje po e-pošti v šolsko knjižnico (knjiznica@os-kobarid.si).
Delovne zvezke nabavite starši sami. Za učence prvih razredov bo šola brezplačno priskrbela zbirko učnih gradiv.

SEZNAM ŠOLSKIH POTREBŠČIN 2019/20

Za pravilnost podatkov na naročilnicah ponudnikov šola ne odgovarja.

Učenci prejmejo učbenike v uporabo za tekoče šolsko leto in jih vrnejo ob izteku pouka. V primeru, da so učbeniki poškodovani, izgubljeni ali uničeni, je zanje potrebno poravnati odškodnino v skladu s 5. členom Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov (Uradni list RS, št. 43/2002, 65/2007, 37/2010, 41/2013). Učbenik se smatra za izgubljen, če ga učenec ne vrne do zadnjega dne pouka.

Upam, da bomo novo šolsko leto pričakali pripravljeni, z vsemi učbeniki, delovnimi zvezki in ostalimi šolskimi potrebščinami.

Lepo vas pozdravljam!

Nina Levpušček Melinc,
skrbnica učbeniškega sklada

(Skupno 955 obiskov, današnjih obiskov 1)