Mesec februar je posvečen varni rabi interneta. Na letošnjem eTwinning projektu pomagamo z nasveti Disneyevemu junaku, robotku Wall-e-ju. 

Po ogledu risanega filma, smo imeli nalogo, da Wall-e-ju predstavimo sodobne tehnologije in socialna omrežja, ki jih uporablja njegova ljubljena Eve. Učenci 2., 3. ter 4. razreda smo v podaljšanem bivanju poiskali kar največ nasvetov zanj, da bi čim bolj varno uporabljal internet. Svoje nasvete za Wall-e-ja smo ilustrirali, izdelali plakate z uporabo računalnika, nato pa postavili na oglasni deski razstavo, da bi učenci med sprehodi na hodniku lahko osvežili svoje znanje. 

Oglejte si film o procesu izdelave plakatov in zaključek razstave:

eTwinning projekt: eTwinnins Hearts

Mentorici: Evelina K. in Aurora C.

(Skupno 50 obiskov, današnjih obiskov 1)