Ariana Tušar je učenka 9. B razreda. Že pred časom se je na počitniški delavnici srečala z umetniško fotografijo in bila takoj navdušena. Učiteljica likovne umetnosti sem želela spodbuditi njeno fotografsko ustvarjalnost s postavitvijo prve samostojne fotografske razstave v galeriji šolske knjižnice – pa je koronavirus prekrižal tudi ta načrt. Vsaj zdelo se je tako …

Šolsko delo na daljavo zahteva prilagajanje in nekoliko domišljije. Arianino razstavo sem postavila v virtualnem svetu, v izboru njenih fotografij lahko uživate preko spodnje povezave. Preprosta fotomontaža, ki prikazuje, kako bi njena razstava verjetno izgledala v pravi šolski knjižnici, pa naj bo Ariani v spomin na razstavo, ki se je, tako kot učenje, preselila iz šolskih prostorov na splet.

Pripravila Petra Škrjanc

(Skupno 395 obiskov, današnjih obiskov 1)