NAVODILA ZA DELO ZA UČENCE:

  1. Na spletni strani OŠ Kobarid najdete zavihek »POUK NA DALJAVO«.
  2. Odpre se vam seznam razredov; poiščite svoj razred.
  3. Izberite ustrezen teden.
  4. Odpre se vam nabor predmetov v vašem razredu. Zapisani so odebeljeno, z velikim tiskanimi črkami.
  5. Na tej strani so navodila za ves teden. Pri nekaterih predmetih imate naloge razdeljene po dnevih, pri drugih so združene v sklop brez datuma in veljajo za vse ure tedna. Svetujemo vam, da najprej pregledate in preberete vse, kar je zapisano. Nato se lotite dela. Natančno preberite navodila, to je najbolj pomembno. Šele nato pričnite z delom.
  1. Organizirajte se na način, kot vam najbolj ustreza. Lahko delate po dnevih ali po predmetih.
  2. Ob koncu tedna imejte zaključene vse naloge.
  3. Pri delu boste morali biti čimbolj samostojni, če boste naleteli na oviro,  jo poskušajte rešiti tako,  da pregledate pretekle naloge, preberete razlage v učbenikih, po telefonu ali drugem komunikacijskem kanalu pokličete sošolca…

Pazite nase in srečno!

(Skupno 533 obiskov, današnjih obiskov 2)