Gledališka skupina Slavček se je pod mentorstvom učiteljice Nataše Špolad Manfreda predstavila z novo uprizoritvijo z naslovom Le kdo še verjame v pravljice? Besedilo za igro je napisala Laura Kovač, priredbo so pripravili člani gledališke skupine, za kostume in sceno je poskrbela Petra Škrjanc, kot strokovna svetovalka pa je s skupino sodelovala tudi znana igralka Ana Ruter.  Za tehniko je poskrbel Daniel Šmid, nastopali pa so Melisa Zabreščak, Tea Stres, Nena Kalanj, Živa Marcola, Živa Skočir, Tinkara Baloh, Erazem Uršič Fratina, tereza Kokole, Ruben Ivančič in Andreja Kranjc.

Premiera igre je bila 17. decembra 2019, tej pa sta sledili še dve ponovitvi. Ker je igra primerna za vse osnovnošolce in tudi mlajše otroke, skupina upa, da bodo imeli priložnost igro predstaviti  še na kakšni šoli v bližnji okolici, maja 2020 pa se ponovno odpravljajo na mednarodni festival Mittelteatro v Italijo.

Zapis, foto: Nataša Špolad Manfreda

 

(Skupno 337 obiskov, današnjih obiskov 1)