ZBIRALNA AKCIJA

V šolskem parlamentu smo se odločili, da v letošnjem decembru naredimo nekaj lepega za druge otroke. Danes, 4. 12., pričenjamo ZBIRALNO AKCIJO, ki bo trajala do vključno 17. 12. Zbirali bomo šolske pripomočke, pobarvanke, knjige, pripomočke za osebno higieno, sladkarije, igrače, oblačila. Vse mora biti novo ali v odličnem stanju. Poleg stvari za v škatlo zbiramo tudi lepe misli na voščilnicah- misli za pogum, upanje, za prenos topline med ljudmi. Zbiralna škatla je v svetovalni službi pri Pjerini Sovdat.

V sredo, 18. 12., bomo predstavniki šolskega parlamenta zbrane stvari zapakirali po škatlah, dodali voščilnice in okrasili ter nato v četrtek, 19. 12.,  predali Rdečemu Križu v Tolminu.

Najlepša hvala za vašo pomoč pri zbiranju.

 

(Skupno 145 obiskov, današnjih obiskov 1)