Spoštovani starši!

V sredo, 14.3.2018 je napovedano nadaljevanje splošne stavke zaposlenih v vzgoji in izobraževanju. Stavki se bodo pridružili tudi delavci naše šole.

Več o stavki in o razlogih zanjo si lahko preberete na https://www.sviz.si/stavka14marec/.

Obveščamo vas, da na dan stavke ne bo pouka.

Na centralni šoli v Kobaridu bo poskrbljeno za varstvo in prehrano vseh otrok, katerim ne morete zagotoviti lastnega varstva. Varstvo bo zagotovljeno od 6.00 do 16.00.

Varstvo in prehrana bosta zagotovljena tudi na podružničnih šolah od 7.00 do 15.00.

Šolski prevozi bodo potekali po ustaljenem voznem redu. Drugi prevozi bodo odpovedani. Vsi učenci, ki bodo prišli v Kobarid s šolskimi prevozi, bodo usmerjeni v šolo do odhodov domov.

Vse starše otrok, ki bodo na dan stavke prišli v šolo prosimo, da zaradi lažje organizacije prehrane izpolnite obrazec in ga do ponedeljka, 12.3.2018 posredujete razredničarki vašega otroka.

V primeru sprememb vas bomo obveščali na naši spletni strani.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav,

Simon Skočir, pomočnik ravnateljice