Spoštovani straši!

Vabimo vas na roditeljski sestanek – predavanje,  ki bo v četrtek, 15. februarja 2018, ob 16. uri v jedilnici šole.

INTERNET – ULICA V OTROŠKI SOBI
predavanje z delavnico v izvedbi SAFE.SI

Predavanje z delavnico je namenjeno izobraževanju in osveščanju staršev o možnih ukrepih in zaščiti njihovih otrok na internetu ter vlogi in izzivih starševstva pri vzgoji otrok v svetu nove tehnologije.

Nekaj točk iz vsebine:

• Tipične spletne prevare in tveganja, s katerimi se vi in vaši otroci redno srečujete pri uporabi interneta.
  • Vzorci neustreznega obnašanja otrok na spletu, neprimerne in škodljive objave, skrb za zasebnost, medvrstniško nasilje.
  • Prekomerna raba tehnologije.
  • Nasveti staršem pri vzgoji za lažje shajanje z internetom in pogovor s starši.

Glede na dolžino predavanja (90 minut), se glede pogovornih ur predhodno dogovorite z razrednikom oziroma posameznim učiteljem.

Za starše 6. razreda bo po predavanju sestanek za šolo v naravi v učilnici TIT.

Želimo, da se aktualnega predavanja udeležite v čimvečjem številu.