Spoštovani !

V torek, 14. 11. 2017, vas  ob 16.00 vabimo na kratek roditeljski sestanek v učilnico slovenščine  (Velikonja M.), kjer vam bo dr. Miranda Leban, spec. pediatrinja,  spregovorila  o cepljenju proti okužbi s HPV ( humani papiloma virus). Okužba s HPV je ena najpogostejših spolno prenosljivih okužb v svetu in tudi v Sloveniji. Cepljenje je že utečeno za dekleta, ker pa se postopno uvaja cepljenje tudi za fante, vabimo na roditeljski sestanek tudi starše fantov.

Cepljenje, če se boste zanj odločili, bo ob sistematskem pregledu, ki bo  za 6. a potekalo 22. 11. 2017, za 6. b pa 29. 11. 2017. Pred tem boste prejeli obvestilo in kratko informacijo o cepljenju in izjavo oziroma soglasje za cepljenje vašega otroka, če se boste za cepljenje odločili.

Prijazen pozdrav,                                                                                               Melita Jakelj, ravnateljica

Pjerina Sovdat , šolska svetovalna delavka

Marinka Velikonja, Nadja Rejec, razredničarki