OBVESTILO – ŠPORTNI DAN (1. – 9. R + podružnice)

• KROS (KAMP RUT) –

V četrtek, 5. 10. 2017, bomo imeli športni dan – KROS. Učenci centralne in podružničnih šol boste tekmovali v krosu za občinsko prvenstvo.

Zbor vseh učencev je ob 8.00 pred šolo.

Vsak razred odide do Kampa Rut v spremstvu razrednika oz. spremljevalca. Skupaj si ogledate progo in se dobro ogrejete. Malico prevzamete z razredniki oz. spremljevalci v kuhinji. Priporočamo, da jeste dober zajtrk doma, da boste lahko dobro tekmovali. Jutra so hladna, zato se toplo oblecite. Za slučaj slabega vremena imejte s seboj dežnik in vetrovko.

Ob 9.45 pričnejo tekmovati najprej višji razredi in nato nižji.

Po končanem tekmovanju bomo razglasili rezultate in podelili medalje. Pazite na red in čistočo, upoštevajte pravila fair- playa. Predvsem prosimo starejše učence, da se zgledno obnašajo in športno vzpodbujajo najmlajše učence, ki bodo jutri prvič okusili športno tekmovanje.

V šolo se vrnemo v spremstvu razrednikov in spremljevalcev. Na ta dan bodo v vse smeri samo prvi prevozi.

ZA VIŠJE RAZREDE BO KOSILO ODJAVLJENO

(kdor bi kosilo ta dan jedel, naj sporoči v kuhinjo)

Opravičeni (poškodovani) učenci se zglasijo pri učiteljih športa, saj bodo pomagali pri organizaciji krosa.

Športni pozdrav, učitelja športa.